W dniach 18 i 19 maja na Kompleksie Sportowym MOSiR-uw Sosnowcu – Niwce odbył się Finał Wojewódzki XXII edycji Turnieju piłki nożnej z podwórka na stadion o “Puchar Tymbarku”

SZKOŁA PODSTAWOWA: W dniach 18 i 19 maja na Kompleksie Sportowym MOSiR-uw Sosnowcu – Niwce odbył się Finał Wojewódzki XXII edycji Turnieju piłki nożnej z podwórka na stadion o “Puchar Tymbarku” , na którym debiutowali w dwóch kategoriach U12 i U10 uczniowie naszej szkoły podstawowej. Na turnieju wystąpiły między innymi takie marki jak : “Ruch” Chorzów, “Górnik” Zabrze,GKS Katowice, “Rekord” Bielsko Biała, “Raków” Częstochowa, “Stadion Śląski”i wiele innych w sumie każdego dnia było prawie po pięćdziesiąt zespołów chłopców. Po ciężkich meczach niestety naszym chłopcom nie udało się wyjść z grupy chociaż młodszemu rocznikowi niewiele zabrakło.Za trud ,walkę oraz włożony wysiłek naszym drużynom dziękujemy i życzymy sukcesów w przyszłych edycjach tego turnieju ponieważ większość z nich grała z rok starszymi od siebie.Składy naszych zespołów:U12- Porębski Antoni, Astaszewski Alex, Kurs Seweryn, Krauze Łukasz, Lorencki Rafał, Olek Karol, Pietrzak Łukasz, Wieczorek PrzemysławU10 – Jezior Aleksander, Jurkiewicz Jakub, Komandzik Mateusz, Kuczera Wojciech, Kurs Mikołaj, Mikuszewski Tobiasz, Stasieńko Adrian, Nowak SzymonProwadzący zespoły Damian Kruża